Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to profesor KUL nie doktor - moje uszanowanie
Tak, to profesor KUL, uniwersytetu od bytów domniemanych! Merytorycznie ten sam poziom, co profesorów z Shaolin. J.Q,J.P. (z dnia świra)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbyt ambitny i niezależny na PiS, tam takich nie znoszą, Piotrowski ma spore zaplecze i to boli zbyt dużo osób w PiS, szczególnie tych co niewiele potrafią
  Święta prawda, i w PiS-ie i na KUL-u jest sporo "życzliwych", bo mu się udało i zazdrość zżera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cwaniaczek od rydzyka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja życzę powodzenia, PiS do szczęścia panu niepotrzebny, to oni na tym stracą :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piotrowski to przeciwnik unii europejskiej ,już 3 kadencję zasiada w unii i walczy ...nabyl prawa do horendalnie wysokiej emerytury z libertyńskiej unii i walczy.boże chroń od przyjaciól .........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piotrowski to przeciwnik unii europejskiej ,już 3 kadencję zasiada w unii i walczy ...nabyl prawa do horendalnie wysokiej emerytury z libertyńskiej unii i walczy.boże chroń od przyjaciól .........
A te wszystkie P(i)Siorki to moga Mu nadmuchać......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piotrowski to przeciwnik unii europejskiej ,już 3 kadencję zasiada w unii i walczy ...nabyl prawa do horendalnie wysokiej emerytury z libertyńskiej unii i walczy.boże chroń od przyjaciól .........
  Sprawdź najpierw o co walczy, jakbyś się interesował to byś wiedział, że jako jeden z nielicznych twardo broni polskich interesów tam w Brukseli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, to profesor KUL, uniwersytetu od bytów domniemanych! Merytorycznie ten sam poziom, co profesorów z Shaolin. J.Q,J.P. (z dnia świra)
Zapomniałeś napisać, ze na KULu liczą diabły na główce od szpilki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobry i sprawny polityk, będą tego żałować w PiS...
Ano widzisz, on do PiS nigdy nie należał - nie chciał pałacić składek, a miał sie zapisać i płacić po wyborach - taka była umowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja na niego głosowałam, bo to bardzo mądry czlowiek (był moim wykładowcą) i to z tego powodu kolejny raz dostał moje popracie, a nie z powodu tego ze jest/(był?) w PiS. A tak na marginesie - swoją pierwsza kadencję zaczynał ajko kandydat LPR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pewien, że Prof. Piotrowski byłby doskonałym Prezydentem. To doskonały historyk, polityk, a przede wszystkim bardzo życzliwy człowiek, a takich właśnie PIS się boi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super Gosc,bylby znakomitym prezydentem !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...